TEDARİK ZİNCİRİ GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

Erkurt Holding olarak, her geçen gün daha da küçülen dünyamızın en önemli ihtiyaçlarından birisinin de etkin ve verimli yönetilen bir Tedarik Zinciri Yönetimi olacağından eminiz. Tedarik Zinciri Yönetimi güvenliği kapsamında, iş ortaklarımızın beklentilerini karşılayıp müşteri memnuniyeti yaratmayı, yasal ve ilgili tarafların uygulanabilir şartlarını karşılamak için gerekli süreçleri geliştirerek ürün ve hizmetlere ait araç ve bilgilerin korunmasını, gerekli güvenlik önlemlerinin alınması için ilgili standartların şartlarına uyumu taahhüt ederiz.

Bu amaçtan yola çıkarak önceliğimiz ve hedeflerimiz;

  • Tedarik Zinciri Güvenliği Yönetimi gereği, ürün ve hizmetlerimiz için gerekli hammadde temininden, ürün ve hizmetin üretimine, elleçlenmesine ve ürünlerimizin alıcıya teslimine kadar olan bütün süreçlerimizi, ISO 28000 standardı ve ilgili müşteri standart gereklilikleri doğrultusunda sürekli gözden geçirir ve uygunluk yükümlülüklerinin yerine getirilmesini güvence altına alırız.

  • Tedarik Zinciri güvenliğini artırmak için, faaliyetlerimizdeki olası riskleri ve olumsuz sonuçları önlemek için yeni teknoloji ve yöntemlerden yararlanırız. Prosedürler ve Tedarik Zinciri acil durum planlarıyla güvenli çalışmayı güvence altına alırız.

  • Tedarik Zinciri güvenliğimizi artırmak için, ürünlerimizin alıcısına ulaşmasına kadar olan zincir içinde yer alan tedarikçilerimizin gerekli ürün, hizmet ve ilgili bilgilerinin korunması için gerekli uluslararası standart ve sektörel sertifika ve onaylara sahip firmalarla çalışırız.

  • Tedarik Zinciri güvenliğini artırmak için, güvenlik düzenlemelerini sürekli iyileştirme faaliyetleriyle gözden geçirir, fırsatları değerlendirir ve uygunluk yükümlülüklerinin yerine getirilmesini taahhüt altına alırız.

  • Tedarik Zinciri güvenliğini artırmak için, tedarikçilerimizin Erkurt Holding’in Etik ve İş İlkelerine, Çevre, Enerji, İş Sağlığı, İş Güvenliği ve Bilgi Gizliliği Politikalarına, proje bazlı düzenlenen prosedür ve talimatlarına olan uyumunu, düzenlenen iş sözleşmeleriyle güvence altına alırız.

  • Tedarik Zinciri Güvenlik Politikamızı ve Beyanımızı çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, müşterilerimize ve bütün ilgili taraflara açık tutarız.

Bu ilkeleri, yönetimimizin ve çalışanlarımızın plan ve hedeflerinin oluşmasında dikkate almayı taahhüt ederiz.

Politika dokümanımız için tıklayınız