Erkurt Holding olarak 1978 yılından beri Otomotiv Sektörüne hizmet vermekteyiz. Türk ekonomisinin amiral gemisi olan bu sektörde, iş ortaklarımızın beklenti ve isteklerine kaliteli, istikrarlı ve sürdürebilir bir şekilde cevap vermek en büyük önceliğimizdir.

Büyük bir yelpaze oluşturan Otomotiv Yan Sanayii pazarında söz sahibi olmamız, itibarımızı koruyabilmemiz, örnek gösterilecek bir kurum olarak anılmamız için Erkurt Holding Ailesi olarak tüm çalışanlarıyla birlikte, sağlıklı, evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunmayı amaç edinmeliyiz.

Bu konuda temel ilkemiz güvenilirlik, saygınlık ve sürdürebilirlik olmalıdır. Bunun için en önemli sermayemizin insan kaynağı olduğu gerçeğini hiçbir zaman unutmamalıyız.

Kaliteli ve aranabilir iş gücünü temin ederek verimliliğimizi maksimum seviyelere yükselterek kalitemizi korumak, bir dünya markası olan Erkurt Holding’i kuşaklar boyunca yaşatmak ve sektörün itici gücü olarak anılmamızı sağlamak en büyük hedefimiz olmalıdır.

Bütün bunları gerçekleştirebilmek için planlı, programlı, akılcı ve isabetli yatırımlar yaparak büyümeye devam etmek zorundayız.

Temel ve öncelikli amacımız; doğru, dürüst, iyi niyetli, kaliteli, yasalara saygılı üretim ve yönetim biçimimizi aksatmadan ülke ekonomisine giderek artan bir katma değer sağlamak olacaktır.

Birlikte ve Daima…