Formfleks

1983 yılında kurulan Formfleks; Bursa, Adapazarı ve Gölcük’te faaliyet göstermektedir. Tüm segmentlerdeki araçlar için motor ve yol gürültüsünü izole eden sessizleştiriciler, taşıt araçları için taban halıları, bagaj halıları, bagaj tabanları ve şapkalıklar, hafif ticari ve ticari araçlara yönelik taban paspasları ve çeşitli varyasyonlarda MDF üzeri PU uygulamalı desenli yer kaplamaları, ağır ticari araçlar için de torpido ve taban paspasları üretmektedir.

İç Trim
Dış Trim
NVH
Bursa
Organize sanayi Bölgesi Mavi Cad. No:25 16140
Nilüfer / Bursa / Türkiye
+90 (224) 314 85 00
+90 (224) 243 30 90
Adapazarı
Çaybaşı Yeniköy Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:77/2 54240
Erenler / Adapazarı / Türkiye
+90 (264) 280 13 00
+90 (264) 359 58 48
Gölcük
Denizevler Mh. Çelebi Cad. Ford Otosan K4 Kapı Karşısı Aygen Depo No:3
Gölcük / Kocaeli / Türkiye
+90 (262) 315 65 26
+90 (262) 315 65 22

Erkurt

1978 yılında kurulan Erkurt, Bursa’da faaliyet göstermektedir. Tüm segmentlerdeki araçlar için bitüm esaslı titreşim emiciler ile keçeden mamul formlu ve formsuz ses izolatörleri, tüm segmentlerdeki araçlar için bitüm, keçe ve teknik tekstil kullanılarak üretilen formlu kompozit izolatörleri, ağır ticari araçlar için tavan, yan duvar gibi iç trim malzemeleri üretmektedir.

Formfleks Algeria

#

Bekalp

2002 yılında kurulan Bekalp Bursa’da faaliyet göstermektedir. Tüm segmentlerdeki araçlarda ihtiyaç duyulan sessizleştirici keçe ve pu parçaları, taban halıları, bagaj halıları, paspas grubu parçalarının, kalıp kontrol fikstürleri, aparat ve makine gibi ihtiyaç duyulan üretim ekipmanlarının tasarımı ve imalatı konusunda çalışmaktadır. Ayrıca müşteri ve kendi ihtiyaçları dahilinde makine tasarım ve imalatı konularında faaliyet göstermektedir.

Taysan

1992 yılında kurulan Taysan, Bursa’da faaliyet göstermektedir. Tüm segmentlerdeki araçlar için elastomer bazlı ve laminasyonlu heavy layer plakaları, hafif ticari araçlar için elastomer bazlı heavy layer plakalarına PU uygulayarak taban paspasları, otomotiv sanayi ve beyaz eşya sektörü için reçine esaslı, ısı ile formlanabilen tam pişmiş veya yarı pişmiş keçe plakaları, inşaat sektörü için elastomer bazlı heavy layer plakaları üretmektedir.

Cemre

1987 Yılında kurulan Cemre, Bursa’da faaliyet göstermektedir. Tüm segmentlerdeki araçlar için polyester elyaflar kullanarak rulo halinde ya da plaka olarak arkası bağlayıcı kaplı veya bağlayıcı kaplı olmayan halılar, poliproblen elyaflar kullanarak rulo halinde ya da plaka olarak arkası bağlayıcı kaplı veya bağlayıcı kaplı olmayan standart, rip ve dilour desende halılar üretilmektedir.

Arma

1985 yılında Erkurt Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş adıyla faaliyete geçen firmamız, öncelikle üretim şirketlerimizin ürettiği ürünleri piyasaya pazarlamak üzere kurulmuştur.İnşaat sektörü için su izolasyon malzemeleri ve oto yedek parça sektörüne verdiği kaliteli ürünlerle kısa zamanda piyasada tanınan bir konuma gelmiştir.