FORMFLEKS, TISAX ETİKETİNİ ALDI

13 Mar 2023

Formfleks şirketimiz, Alman Otomotiv Üreticileri Derneği’nin bilgi güvenliği standardı olan TISAX etiketini almaya hak kazandı. TISAX, derneğe üye olan otomotiv üreticilerinin bilgi güvenliği konusunda tedarikçilerine güvenebilmesi için gerekli bir dizi kuralı içeriyor. Uluslararası TISAX sertifikalı denetim firmaları tarafından çeşitli denetimlere tabi tutulan şirketimiz, bu etiketi almaya hak kazanmıştır.

FORMFLEKS, FAS’IN ANGIER KENTİNDE DÜZENLENEN FORD SUPPLIER DAY’E KATILDI FORMFLEKS, FAS’IN ANGIER KENTİNDE DÜZENLENEN FORD SUPPLIER DAY’E KATILDI
Yönetim Kurulu Başkanımız Âli Kerem Alptemoçin ve Satış ve Pazar Geliştirme Liderimiz Cumhur Ulurak, Ford’un, 4 Temmuz 2024 tarihinde, Fas’ın Tangier kentinde gerçekleştirdiği Ford Supplier Day etkinliğine katıldı.
FORD OTOSAN SATINALMA DİREKTÖRÜ MURAT SENİR HOLDİNGİMİZİ ZİYARET ETTİ FORD OTOSAN SATINALMA DİREKTÖRÜ MURAT SENİR HOLDİNGİMİZİ ZİYARET ETTİ
Ford Otosan Satınalma Direktörü Murat Senir, emekliliği öncesinde holdingimize teşekkür ziyaretinde bulunarak, Yönetim Kurulu Başkanımız Âli Kerem Alptemoçin ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mert Bekler’le görüştü. Erkurt Holding olarak, kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.