FORMFLEKS COO’SU DEVRİM ZÜMRÜTKAYA, GÖREVE BAŞLADI

21 Apr 2022

Devrim Zümrütkaya, Formfleks şirketimizin COO’su olarak 4 Nisan’da göreve başladı. Aynı gün, Formfleks OSB Şubesi yemekhanesinde, Yönetim Kurulumuzun katılımıyla bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Âli Kerem Alptemoçin, konuşmasında, yeni bir dönemin başladığını belirterek, bunun “İletişimle Gelişim Dönemi” olacağını söyledi. Devrim Bey’in göreve gelmesiyle birlikte ortaya konulacak yeni yönetim modelinde, tüm yöneticilerin de katkılarıyla iletişimin en üst seviyede gerçekleştirileceğini iletti. 1 Nisan itibarıyla holding olarak bir anlayış değişikliği gerçekleştirildiğini sözlerine ekleyen Alptemoçin, bu anlayışın Formfleks tarafındaki icracısı olan Devrim Zümrütkaya’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Devrim Zümrütkaya, sözlerine bu yeni başlangıç için duyduğu mutluluğu ve heyecanı paylaşarak başladı. Bugüne kadarki kariyer hayatında önem verdiği unsurları ve öğrenilmiş derslerini de aktaran Zümrütkaya, kişisel zaferler yerine “hizmet etmek” paradigmasıyla yeni bir hikâye yazmak için Erkurt Ailesi’ne katıldığını iletti.

Erkurt Holding’in misyonundaki “doğru, dürüst, iyi niyetli ve yasalara saygılı” olma anlayışına bağlı kalarak saygı değerini yaşatacak şekilde ekipleriyle çalışma yaklaşımını aktardı. Zümrütkaya, tüm ekip olarak gayret ve inançla “Global Olmak” vizyonuna erişeceklerinin altını çizdi.

ETİKA 2022 ÖDÜLÜNÜ  KAZANDIK ETİKA 2022 ÖDÜLÜNÜ KAZANDIK
Etik Değerler Merkezi Derneği tarafından verilen, Etika 2022 ödüllerinin kazananlarından biri de Erkurt Holding oldu.
YENİ NESİL FORD COURIER ARAÇLARININ ÜRETİM HATTINDAN İNİŞ TÖRENİ İÇİN ROMANYA’DAYDIK YENİ NESİL FORD COURIER ARAÇLARININ ÜRETİM HATTINDAN İNİŞ TÖRENİ İÇİN ROMANYA’DAYDIK
24.10.2023 tarihinde, Ford Otosan’ın Romanya Craiova’daki fabrikasında gerçekleşen Yeni Nesil Ford Transit Courier ve Tourneo Courier araçlarının üretim hattından iniş törenine Yönetim Kurulu Başkanımız Âli Kerem Alptemoçin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mert Bekler, Satış ve Pazar Geliştirme Liderimiz Cumhur Ulurak, Proje Liderimiz Sertay Süleymanoğlu ve Formfleks Romanya Liderimiz Murat Önen de katıldı