FORD OTOSAN’DAN ÜST DÜZEY ZİYARET

30 Jan 2023

Ford Otosan Genel Müdürü Güven Özyurt, Genel Müdür Baş Yardımcısı Dave Johnston ve Genel Müdür Yardımcısı (Satınalma) Murat Senir’in de aralarında bulunduğu Ford Otosan’ın üst düzey yetkililerinden oluşan heyet, Formfleks Gölcük fabrikalarımızı ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Âli Kerem Alptemoçin liderliğinde ağırlanan heyet ile yapılan toplantıda, Ford V710 projesi için yaptığımız yatırımlar birlikte değerlendirildi. Toplantı sonrası, bu proje için yapılan hatlarımızın gezildiği bir saha turu yapıldı. Ziyaret, günün anısına 45. yıl panomuzun önünde çekilen fotoğrafla son buldu.

FORMFLEKS, FAS’IN ANGIER KENTİNDE DÜZENLENEN FORD SUPPLIER DAY’E KATILDI FORMFLEKS, FAS’IN ANGIER KENTİNDE DÜZENLENEN FORD SUPPLIER DAY’E KATILDI
Yönetim Kurulu Başkanımız Âli Kerem Alptemoçin ve Satış ve Pazar Geliştirme Liderimiz Cumhur Ulurak, Ford’un, 4 Temmuz 2024 tarihinde, Fas’ın Tangier kentinde gerçekleştirdiği Ford Supplier Day etkinliğine katıldı.
FORD OTOSAN SATINALMA DİREKTÖRÜ MURAT SENİR HOLDİNGİMİZİ ZİYARET ETTİ FORD OTOSAN SATINALMA DİREKTÖRÜ MURAT SENİR HOLDİNGİMİZİ ZİYARET ETTİ
Ford Otosan Satınalma Direktörü Murat Senir, emekliliği öncesinde holdingimize teşekkür ziyaretinde bulunarak, Yönetim Kurulu Başkanımız Âli Kerem Alptemoçin ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mert Bekler’le görüştü. Erkurt Holding olarak, kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.