44. YAŞIMIZI COŞKUYLA KUTLADIK

30 Jan 2023

22 Aralık tarihinde, Podyum Davet’te çalışanlarımızla bir araya gelerek 44. yaşımızı kutladık. Programımız, Yönetim Kurulu Başkanımız Âli Kerem Alptemoçin’in konuşmasıyla başladı. Kerem Bey konuşmasında 2022 yılının değerlendirmesini yaptı ve 2023 yılından itibaren başlayacak yeni projelerle, dünyada ve ülkemizde yaşanan kusursuz fırtınayı Erkurt Holding’in daha da güçlenerek atlatacağını belirtti. Âli Kerem Alptemoçin konuşmasını, “bu zorlu dönemde bizimle olan, bizimle kalan, hedeflerimize ve hikâyemize inanan vefanın insanlarına, yorgunluktan, uykusuzluktan muzdarip kendini yıpratarak çalışan pırlantalarımıza çok teşekkür etmek istiyorum. İşte bizim ailemiz böyle pırlantalardan oluşuyor. Onun için şartlar ne olursa olsun biz “Birlikte ve Daima” yürürüz. Hepiniz pırlantasınız ve ben, Erkurt ailesinin bir ferdi ve bugünkü Yönetim Kurulu Başkanı olarak, sizin gibi bir ekibe sahip olduğum ve sizlerle çalıştığım için gurur duyuyorum. Lütfen ayağa kalkın ve kendinizi alkışlayın!” diyerek bitirdi.

Alptemoçin-Bekler Eğitim ve Endüstriyel Gelişim Vakfı öğrencilerimizin ritim gösterisiyle devam eden gecede, öneri veren çalışanlarımıza ve şirketlerimizde 15, 20, 25, 30 ve 35. yılını dolduran çalışanlarımıza kıdem ödüllerini takdim ettik. Ödül törenimiz sonrasında vakıf öğrencilerimiz halk oyunları gösterisiyle gecemize renk kattı. Şirket çalışanlarımızdan oluşan koromuzla keyifli dakikalar geçirdik. Gecemiz, canlı müzik eğlencesiyle son buldu.

FORMFLEKS ROMANYA FABRİKAMIZ ÜRETİME BAŞLADI FORMFLEKS ROMANYA FABRİKAMIZ ÜRETİME BAŞLADI
Being Global vizyonumuz kapsamında hayata geçirdiğimiz Formfleks Romanya fabrikamız, Dijital Dönüşüm Liderliğimizin tüm dijital altyapıyı devreye almasıyla birlikte üretime başladı.
YIL SONU ETKİNLİĞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK YIL SONU ETKİNLİĞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK
Cumhuriyetimizin 100. Erkurt’un 45. Yılını kutladığımız yıl sonu etkinliğimizi, 22 Aralık 2023 tarihinde, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdik.