2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018

ETİK UYGULAMALARIMIZ YİNE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Erkurt Holding olarak, Etik Değerler Merkezi Derneği (EDMER) tarafından verilen Etika Türkiye Etik Ödülleri'ne 3. kez layık görüldük.

6 Aralık, 2022

LİDERİMİZDEN SEYİS EĞİTİMİ

Yönetim Kurulu Başkanımız Âli Kerem Alptemoçin, Sürdürülebilir Erkurt Yönetim ve İmalat Sistemi (SEYİS) semineri için 22 Eylül 2022 tarihinde, Erkurt ailesinin yeni üyeleriyle bir araya geldi. Seminerde “BEING GLOBAL” vizyonumuzda kılavuzumuz olan SEYİS’i, bu sistemin fikir sahibi ve önderinden bizzat dinleme fırsatı bulan ekip arkadaşlarımız, aynı zamanda SEYİS’in gelişim yolculuğunu da keşfettiler.

20 Kasım, 2022

GENÇLER GELECEĞİMİZDİR G² JR STAJ PROGRAMIMIZ BAŞLADI!

Formfleks Şirket Liderimiz Devrim Zümrütkaya ve İnsan Kaynakları Liderimiz Funda Karagöz'ün açılışını yaptığı toplantımızda, genç yeteneklerimize programdaki gelişim planları ve kariyer fırsatlarını anlattık.

3 Ağustos, 2022

TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ
HEDEFLERİMİZ İÇİN WEPS İMZACISI OLDUK

UN Global Compact katılımcısı olan Erkurt Holding ve Formfleks şirketlerimizle WEPs imzacısı olduk. Kadının Güçlenmesi Prensipleri’nin (Women’s Empowerment Principles) uygulanmasına ve gelişim alanlarının tespit edilmesine yardımcı olan platformla, toplumsal cinsiyet eşitliği hedeflerimizi global seviyedeki örneklerle uygulamaya almak üzere ilk adımı atmış olduk. Çalışma grubunun ilk atölyesinin, online olarak eylül ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.

14 Temmuz, 2022

ÇEVİKLİK YOLCULUĞUMUZ BAŞLADI!

Dünya değişirken, dijitalleşme ve yeni nesillerin beklentileriyle iş yapış modellerimiz de hızla yenileniyor.

27 Haziran, 2022

FORMFLEKS COO’SU DEVRİM ZÜMRÜTKAYA, GÖREVE BAŞLADI

Devrim Zümrütkaya, Formfleks şirketimizin COO’su olarak 4 Nisan’da göreve başladı. Aynı gün, Formfleks OSB Şubesi yemekhanesinde, Yönetim Kurulumuzun katılımıyla bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

21 Nisan, 2022

9. FARKINDALIK TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

4 Şubat tarihinde 9. Farkındalık Toplantısı için Formfleks OSB Şubemizde bir araya geldik. Direktör, Müdür ve Şef seviyesinde yöneticilerimizin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanımız Âli Kerem Alptemoçin, mevcut uygulamalarımızın gelişim seyrini örneklerle anlatırken, yeni projeler hakkında bilgi aktarımında bulundu.

11 Şubat, 2022