FORMFLEKS COO’SU DEVRİM ZÜMRÜTKAYA, GÖREVE BAŞLADI

21 Apr 2022

Devrim Zümrütkaya, Formfleks şirketimizin COO’su olarak 4 Nisan’da göreve başladı. Aynı gün, Formfleks OSB Şubesi yemekhanesinde, Yönetim Kurulumuzun katılımıyla bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Âli Kerem Alptemoçin, konuşmasında, yeni bir dönemin başladığını belirterek, bunun “İletişimle Gelişim Dönemi” olacağını söyledi. Devrim Bey’in göreve gelmesiyle birlikte ortaya konulacak yeni yönetim modelinde, tüm yöneticilerin de katkılarıyla iletişimin en üst seviyede gerçekleştirileceğini iletti. 1 Nisan itibarıyla holding olarak bir anlayış değişikliği gerçekleştirildiğini sözlerine ekleyen Alptemoçin, bu anlayışın Formfleks tarafındaki icracısı olan Devrim Zümrütkaya’ya yeni görevinde başarılar diledi.

Devrim Zümrütkaya, sözlerine bu yeni başlangıç için duyduğu mutluluğu ve heyecanı paylaşarak başladı. Bugüne kadarki kariyer hayatında önem verdiği unsurları ve öğrenilmiş derslerini de aktaran Zümrütkaya, kişisel zaferler yerine “hizmet etmek” paradigmasıyla yeni bir hikâye yazmak için Erkurt Ailesi’ne katıldığını iletti.

Erkurt Holding’in misyonundaki “doğru, dürüst, iyi niyetli ve yasalara saygılı” olma anlayışına bağlı kalarak saygı değerini yaşatacak şekilde ekipleriyle çalışma yaklaşımını aktardı. Zümrütkaya, tüm ekip olarak gayret ve inançla “Global Olmak” vizyonuna erişeceklerinin altını çizdi.

ÇEVİKLİK YOLCULUĞUMUZ BAŞLADI! ÇEVİKLİK YOLCULUĞUMUZ BAŞLADI!
Dünya değişirken, dijitalleşme ve yeni nesillerin beklentileriyle iş yapış modellerimiz de hızla yenileniyor.
9. FARKINDALIK TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK 9. FARKINDALIK TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK
4 Şubat tarihinde 9. Farkındalık Toplantısı için Formfleks OSB Şubemizde bir araya geldik. Direktör, Müdür ve Şef seviyesinde yöneticilerimizin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanımız Âli Kerem Alptemoçin, mevcut uygulamalarımızın gelişim seyrini örneklerle anlatırken, yeni projeler hakkında bilgi aktarımında bulundu.