FORD OTOSAN SATINALMA DİREKTÖRÜ MURAT SENİR HOLDİNGİMİZİ ZİYARET ETTİ

25 Jun 2024

Ford Otosan Satınalma Direktörü Murat Senir, emekliliği öncesinde holdingimize teşekkür ziyaretinde bulunarak, Yönetim Kurulu Başkanımız Âli Kerem Alptemoçin ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mert Bekler’le görüştü. Erkurt Holding olarak, kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.

FORMFLEKS, FAS’IN ANGIER KENTİNDE DÜZENLENEN FORD SUPPLIER DAY’E KATILDI FORMFLEKS, FAS’IN ANGIER KENTİNDE DÜZENLENEN FORD SUPPLIER DAY’E KATILDI
Yönetim Kurulu Başkanımız Âli Kerem Alptemoçin ve Satış ve Pazar Geliştirme Liderimiz Cumhur Ulurak, Ford’un, 4 Temmuz 2024 tarihinde, Fas’ın Tangier kentinde gerçekleştirdiği Ford Supplier Day etkinliğine katıldı.
STELLANTIS ZİYARETİ STELLANTIS ZİYARETİ
27.05.2024 tarihinde, Stellantis Satınalma Gövde ve İç Trim Başkan Yardımcısı Philippe Belorgey, EMEA Gövde ve İç Trim Satınalma Grup Müdürü Yunus Emre Özdemir, Tofaş İç Trim ve Elektrik Sistemler Satınalma Müdürü Gökhan Aydoğan, Stellantis İstanbul Satınalma Müdürü Burcu Gençay, Stellantis Satınalma Sorumlusu Günerman Kocaman ve İrem Çakıcı Formfleks şirketimizi ziyaret etti.