ÇEVİKLİK YOLCULUĞUMUZ BAŞLADI!

27 Jun 2022

Dünya değişirken, dijitalleşme ve yeni nesillerin beklentileriyle iş yapış modellerimiz de hızla yenileniyor. Güncellenen tüm iş süreçlerine uyum sağlamak ve “Hızlı, ortak hedefe koşan, güçlü ekipler” oluşturmak amacıyla Erkurt Holding olarak bizim de çeviklik yolculuğumuz başladı.

“BİZ çok iyi bir ekiBİZ!” mottosuyla yenilenen organizasyon yapımızda; unvanlarımızı kaldırıyor, ekipleri yetkilendiriyoruz. SAYGI değerimiz çerçevesinde şekillenen çeviklik modelimizle hedef birliği sağlıyor; BEING GLOBAL vizyonumuzla aynı yöne hep birlikte koşan ekipler oluşturmayı hedefliyoruz.

Gençler Geleceğimizdir G² Jr Staj Programımız başladı! Gençler Geleceğimizdir G² Jr Staj Programımız başladı!
Formfleks Şirket Liderimiz Devrim Zümrütkaya ve İnsan Kaynakları Liderimiz Funda Karagöz'ün açılışını yaptığı toplantımızda, genç yeteneklerimize programdaki gelişim planları ve kariyer fırsatlarını anlattık.
TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ<br>HEDEFLERİMİZ İÇİN WEPS İMZACISI OLDUK TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ
HEDEFLERİMİZ İÇİN WEPS İMZACISI OLDUK
UN Global Compact katılımcısı olan Erkurt Holding ve Formfleks şirketlerimizle WEPs imzacısı olduk. Kadının Güçlenmesi Prensipleri’nin (Women’s Empowerment Principles) uygulanmasına ve gelişim alanlarının tespit edilmesine yardımcı olan platformla, toplumsal cinsiyet eşitliği hedeflerimizi global seviyedeki örneklerle uygulamaya almak üzere ilk adımı atmış olduk. Çalışma grubunun ilk atölyesinin, online olarak eylül ayında gerçekleştirilmesi planlanıyor.